Webinář

Psychosomatika dětí - úvod

záznam v českém znakovém jazyce

Zajímá vás co to je psychosomatika, a co to znamená u dětí?

Jak mohu rozpoznat, že jde o psychosomatickou potíž a jak mohu dítěti pomoci? 

Jste tu správně 🙂

Stává se vám, že je vaše dítě nemocné a vy jakoby tápete co mu je?

Napadlo vás někdy, že to je psychosomatický stav? Rádi by jste pochopili jak tento stav rozpoznat a jak na něj reagovat? 

🍀🍀🍀

Celých 90 minut nabitých informací. 

Mám zkušenost, že se dá skrze práci s emocemi a vnitřním světem dítěte zamávat s astmatem, ekzémem, migrénami, psychosomatickým ochrnutím, vracejícími se rýmami a kašli. Bolestmi různých částí těla, aj. To vše a mnohem více může souviset s psychosomatikou dětí. 

🍀🍀

Pokud se tyto stavy neřeší včas mohou se usadit na úrovni těla a vzniká regulérní závažná nemoc. 

Pokud se tyto stavy nerozpoznají učíme své děti získávat pozornost na nemoc, poruchu, disbalanci v těle a učíme ho tím věc, které se v budoucnosti jen stěží zbaví. Jak na to a jak správně vám povím v tomto webináři. 

🍀

Pojďte si říci základní informace, které vám pomohou rozpoznat, že jde o tento stav. Navedu vás na cestu, která vám dovolí to řešit zavčas a bez lékařů. 

🦋

Co na webinář říká Lucka S. Misařová, maminka, průvodkyně osob s hanikepem a dětí? Z webinare psychosomatiky u deti jsem nadsena. To, ze telo a psychika je propojene casto vime. Tento webinar nabizi zcela novy unikatni pohled a moznosti, jak s tim pracovat. Uzasny trojuhelnik rozum, telo a emoce. Sona ukazuje, jak oblasti propojovat a jak to ucit aj deti, aby si umeli rici, aby vnimali sve telo. Tema moci rodice a zmocnovani ditete bylo velmi silne.A opet to zasadni, jak my rodice na danou situaci reagujeme, ... To je asi jeden z milionu prikladu, ktere Sona pouziva. Sonicko, diky za tvoji praci. Doporucuji vsem rodicum, ale i treba ucitelum, psychologum.

 • 1
  Ano objednávám záznam ZOOM webináře k psychosomatice na téma Úvod do psychosomatiky v ČZJ za cenu 399,- s DPH
 • 2
  Ano, zkontroloval/a jsem všechny mnou uvedené údaje.
 • 3
  Po objednání vám přijde do mailu faktura, po jejím uhrazení obdržíte link na video, které vám zůstává napořád.
 • 4
  V případě, že za vás seminář hradí organizace nezapomeňte uvést její fakturační údaje a váš mail pro komunikaci s vámi. Jedině tak vám přijde link na záznam webináře.
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Potřebujete se zpetat?

info@sona-prochazkova.cz

REFERENCE

Za mě seminář byl moc fajn - líbí se mi Tvůj milý a lidský přístup, který se mi líbil i na předešlém semináři (o počůrávání, proto jsme se příhlásila:-).Zajímavá a podnětná prezentace, super byly typy konkrétních sdělení, jak s dítětem pracovat, co konkrétně mu říct - našla jsem tam podněty pro svou pracovní oblast, ale i jako rodič. Moc děkuji. Těším si na další setkání.
Kateřina Dragounovámaminka a psycholožka
Jak si mluvila o tom, že děti nás volají a mluví zcela jiným jazykem a jiným způsobem, tak mám pocit, že tomu už rozumím. Nejprve jsem moc nechápala jak mám pomoci, ale díky semináři mám jasnou představu. Díky moc.
Lenka Ambrožovámaminka a průvodkyně dětí