1.

R⭕️DIČEM V PÁRU

Kurz, kdy během 5 týdnů měníte pohled na sebe, na rodinu a na děti. Z bezmoci dostáváte do rukou možnosti a přibližujete se k partnerovi blíže. V kurzu projdeme 5 témat, stěžejník pro rodičovství v páru. Koukněte na více informací.

2.

R⭕️DIČEM V PÁRU navazující

Pro absolventy kurzu Rodičem v páru. Rozšiřující, posilující a navazující:). Nabízí zážitek ritálu a jeho vedení. Možnost sdílení v kruhu. Prozkoumáme rodinnou psychosomatiku. 

3.

R⭕️DIČ A VZTEK online

Kurz, který vás seznámí s pravdou, kterou v sobě cítíte a bojíte se na ní podívat. Řeč bude o tom, že máme chuť dítě zbýt, máme chuť křičet, ale mluvit se o tom nemá nebo nesmí. Tak co s tím? Dám vám cestu, možnosti a budeme dokonce sdílet o tom jak to máme.

4.

NAP⭕️J  SE! psychosomatika online

Psychosomatika pro rodiče. Tak aby se mohli na své dítě napojit, zjistit co sami jako rodiče zmůžeou. Doprovodím vás celou cestou od začátku až do konce. 6 týdenní online kurz vám zabere vždy jen jeden den v týdnu. Bude čas na vstřebávání a na sdílení. Každý dle svého času. Představím 10 technik, které pomohou uzdravovat a zbavovat dítě bolesti. Vyberete si jednu, kterou si vypilujete. Koukněte jak je kurz sestaven a hlavně, zda je pro vás. 

5.

VYLUČ⭕️VÁNÍ U DĚTÍ! online

Psychosomatika potíží s vylučováním u dětí, pro rodiče. Řešíte potíže s vylučováním u dítka? Nebo potíže z odplenkováním. Nevíte jak dál a máte pocit, že je to konec. Není. Koukněte jak je kurz sestaven a hlavně, zda je pro vás. 

6.

NAP⭕️J  SE! prezenčně, NOVINKA

Psychosomatika pro odborníky a zájemce o psychosomatiku v praxi, kteří spolu vytvoří skupinu. 5 setkání, 5 pondělků a osvojení si parádních metod pro práci jak v pedagogice, terapii, tak také sociální práci. Psychosomatika v práci s dítětem a rodinou. Bude čas na vstřebávání a na sdílení. Každý dle svého času. Mrkneme také na kasuistiky a mnohem víc. Koukněte jak je kurz sestaven a hlavně, zda je pro vás. 

`Kurz RvP dal mne i mému muži mnoheé Za něj mluvit nemůžu a nechci, nicméně jsem měla príležitost sledovat, jak se přes počáteční řekla bych až nechuť se do něčeho takového poušťet (šlo o můj narozeninový dárek) setkání po setkání postupně otevíral, jihnul, prřbližoval sám k sobě.. až na konci sám od sebe vyžadoval další pokračování 🙂 Za me je tahle skutečnost víc než tisíc zaručeně přesvědčivých argumentů, proč se s partnerem k Soňe zapsat.
Za mě osobně pohlazení na duši, ujištění, že má smysl hledat cesty a nástroje k lepší komunikaci se sebou, partnerem, dětmi, lidmi... A těch se mi dostalo nemálo 🙂 
Kurz se Soňou je smysluplně strávený čas oděný do zábavného kabatku a doporučuju ho všem, kterým záleží na všech vztazích, kterých je člověk schopen.    Anna a Jan Němcovi

Drahá Soni, děkuji Ti za Tvoji práci a péči! Od Tebe si vždy odnáším nějaký dar, uvědomění, které hned nasazuji v praxi a funguje to skvěle!Soňu znám 4 roky.  Prvně jsem ji spatřila na besedě o dětských emocích, kde mě okouzlila svým celostním, jasným, laskavým a pevným, vtipným přístupem a svými znalostmi. Kombinace znalostí západní vědy a lidské duše bylo přesně to, co jsem potřebovala.. Dále u Soni velmi oceňuji její neotřelý úhel pohledu na věc, vždy se dokáže naladit na člověka s přesností chirurga, pomohla mi uchopit věci, které jsem nedokázala ani pojmenovat 🙂 Soňa umí skvěle improvizovat a najde vždy skvělý příklad, metaforu, která pomůže zvědomit, co je aktuální.
Se Soňou jsem dlouhodobě v individuální terapii, čerpám i z ženských kruhů se Soňou, s mužem  jsme prošli skvělý Kurz rodičem v páru, který doporučuji. Jsem spoluzakladatelkou malé komunitní školy, kde nám Soňa poskytuje podporu jako supervizor. Doporučuji sledovat Sonina videa, nebo si stáhnout její meditace pro děti. 
Dívali jsme se na video o meditaci celá rodina společně u večeře. Vilík (6) byl nadšený, moc ho zajímalo když jsi mluvila a ptal se mě, zda jsem Tvoje fanynka. Říkala jsem, že ano 🙂 On říkal, že se mu také líbíš. Že jsi chytrá a že rozumíš dětem. Líbilo se mu, když jsi zmínila, že pozornost věnovaná dětem je pro ně poklad. Výskal a říkal: ANO ANO - pozornost to je pro děti poklad!! 🙂

Děkuji za Tebe.
Sylvie Novotná
žena, maminka, učitelka, webdesigner, zahradnice, čarodějka...

 

Těším se na vás!

Kurz se Soňou je opravdu přínosný, dozvíte se spoustu zajímavých náhledů na různé partnerské/výchovné situace. V bezpečném prostředí také lépe pochopíte jednání svého partnera/dětí/rodičů a především i jednání své! ..."AHA, tak PROTO!". Rázem se na svého partnera/děti/rodiče/sebe díváte úplně jinýma očima – s pochopením, překvapením, úžasem... Soňa je velmi empatická a bezprostřední lektorka, na jejím kurzu se rozhodně zasmějete a odnesete si mnoho praktických doporučení nejen v komunikaci ve vašem vztahu, také k výchově dětí a pochopení svého jednání. Váháte? Kurz Vám odpoví na otázku, co je klíčem k mužskému/ženskému srdci –                               já už to vím a vy... :)?! Díky Tereza

Tereza Suchanová

Pedagog, prodejce

🍀🍀🍀

Kurz se Soňou byla dobrá zkušenost, jak se dozvědět více o myšlenkách nejen svého partnera, ale i dalších rodičů podobně starých dětí. Přineslo mi to podnětné rady a myšlenky k přemýšlení. Vážím si otevřenosti všech účastníků kurzu a tím pádem hodnotím i autentičnost a skutečné sdílení všedních a mnohdy i nevšedních radostí a strastí života s dětmi a života v páru. V neposlední řadě bych ráda ocenila techniky, které Soňa využívala tak, aby to nebylo jen "statické povídání". Tyto techniky mi nabídly další inspiraci nejen pro práci s mými dětmi, ale i v mé praxi. Kurz jednoznačně doporučuji všem, co nechtějí být na rodičovství osamocení :-)." Děkuju Lucie

Lucie Černohorská

Konzultantka Feursteinovy metody

 

🍀🍀🍀

Soňu Procházkovou jsem poprvé slyšela na přednášce Děti a emoce- tehdy jsem slyšela moc užitečné informace ve srozumitelném jazyce, kterému jsem rozumněla, tehdy bych řekla “tahle žena mluví jazykem mého lidu”. Proto, když jsem prožívala těžké porozchodové období s otcem mé dcery, mé kroky vedly právě k této terapeutce. Pomohla mi porozumět nočním pláčům mé dcery, následně mě podpořila v ujasnění si svých pocitů a následných činů pramenících z nich. Jsem neskutečně vděčná za možnost chodit právě k Soně. Jako terapeutku ji vnímám jako top profesionálku, která “nemaže med kolem pusy”, ale velmi empaticky vede k jádru věci bez zbytečných omáček.

Petra Chmelařová

Lektorka hormonální jógy