V těchto dnech probíhá aktualizace designu webu. Obsah zůstává nezměněn. Děkujeme za vaši trpělivost. 

Kurzy prezenční
a on-line

živá setkání

prezenčně

RODIČEM V PÁRU

Kurz, kdy během 5 týdnů měníte pohled na sebe, na rodinu a na děti. Z bezmoci dostáváte do rukou možnosti a přibližujete se k partnerovi blíže. V kurzu projdeme 5 témat, stěžejník pro rodičovství v páru. Koukněte na více informací.

prezenčně

RODIČEM V PÁRU navazující

Pro absolventy kurzu Rodičem v páru. Rozšiřující, posilující a navazující:). Nabízí zážitek ritálu a jeho vedení. Možnost sdílení v kruhu. Prozkoumáme rodinnou psychosomatiku. 

online

RODIČ A VZTEK online

Kurz, který vás seznámí s pravdou, kterou v sobě cítíte a bojíte se na ní podívat. Řeč bude o tom, že máme chuť dítě zbýt, máme chuť křičet, ale mluvit se o tom nemá nebo nesmí. Tak co s tím? Dám vám cestu, možnosti a budeme dokonce sdílet o tom jak to máme.

prezenčně

RODIČ A VZTEK NAŽIVO!

Víkend je určen pro dospělé osoby, muže i ženy, které buď mají potíže s tím, že vzteke a agresivitou zachází příliš často, anebo naopak mají těm, kteří mají problém s tím tyto emoce vůbec vyjádřit. Obojí se prolíná a má velmi tenkou hranici.

online

NAPOJ  SE! psychosomatika online

Psychosomatika pro rodiče. Tak aby se mohli na své dítě napojit, zjistit co sami jako rodiče zmůžou. Doprovodím vás celou cestou od začátku až do konce. 6 týdenní online kurz vám zabere vždy jen jeden den v týdnu. Bude čas na vstřebávání a na sdílení. Každý dle svého času. Představím 10 technik, které pomohou uzdravovat a zbavovat dítě bolesti. Vyberete si jednu, kterou si vypilujete. Koukněte jak je kurz sestaven a hlavně, zda je pro vás. 

prezenčně

NAPOJ  SE! prezenčně, NOVINKA

Psychosomatika pro odborníky a zájemce o psychosomatiku v praxi, kteří spolu vytvoří skupinu. 5 setkání, 5 pondělků a osvojení si parádních metod pro práci jak v pedagogice, terapii, tak také sociální práci. Psychosomatika v práci s dítětem a rodinou. Bude čas na vstřebávání a na sdílení. Každý dle svého času. Mrkneme také na kasuistiky a mnohem víc. Koukněte jak je kurz sestaven a hlavně, zda je pro vás. 

online

VYLUČOVÁNÍ U DĚTÍ! online

Psychosomatika potíží s vylučováním u dětí, pro rodiče. Řešíte potíže s vylučováním u dítka? Nebo potíže z odplenkováním. Nevíte jak dál a máte pocit, že je to konec. Není. Koukněte jak je kurz sestaven a hlavně, zda je pro vás. 

Kurzy

Reference

Drahá Soni, děkuji Ti za Tvoji práci a péči! Od Tebe si vždy odnáším nějaký dar, uvědomění, které hned nasazuji v praxi a funguje to skvěle!Soňu znám 4 roky.  Prvně jsem ji spatřila na besedě o dětských emocích, kde mě okouzlila svým celostním, jasným, laskavým a pevným, vtipným přístupem a svými znalostmi. Kombinace znalostí západní vědy a lidské duše bylo přesně to, co jsem potřebovala.. Dále u Soni velmi oceňuji její neotřelý úhel pohledu na věc, vždy se dokáže naladit na člověka s přesností chirurga, pomohla mi uchopit věci, které jsem nedokázala ani pojmenovat 🙂 Soňa umí skvěle improvizovat a najde vždy skvělý příklad, metaforu, která pomůže zvědomit, co je aktuální. Se Soňou jsem dlouhodobě v individuální terapii, čerpám i z ženských kruhů se Soňou, s mužem  jsme prošli skvělý Kurz rodičem v páru, který doporučuji. Jsem spoluzakladatelkou malé komunitní školy, kde nám Soňa poskytuje podporu jako supervizor. Doporučuji sledovat Sonina videa, nebo si stáhnout její meditace pro děti.  Dívali jsme se na video o meditaci celá rodina společně u večeře. Vilík (6) byl nadšený, moc ho zajímalo když jsi mluvila a ptal se mě, zda jsem Tvoje fanynka. Říkala jsem, že ano 🙂 On říkal, že se mu také líbíš. Že jsi chytrá a že rozumíš dětem. Líbilo se mu, když jsi zmínila, že pozornost věnovaná dětem je pro ně poklad. Výskal a říkal: ANO ANO - pozornost to je pro děti poklad!! 🙂 Děkuji za Tebe.
Sylvie Novotnážena, maminka, učitelka, webdesigner, zahradnice, čarodějka
Soňu Procházkovou jsem poprvé slyšela na přednášce Děti a emoce- tehdy jsem slyšela moc užitečné informace ve srozumitelném jazyce, kterému jsem rozumněla, tehdy bych řekla “tahle žena mluví jazykem mého lidu”. Proto, když jsem prožívala těžké porozchodové období s otcem mé dcery, mé kroky vedly právě k této terapeutce. Pomohla mi porozumět nočním pláčům mé dcery, následně mě podpořila v ujasnění si svých pocitů a následných činů pramenících z nich. Jsem neskutečně vděčná za možnost chodit právě k Soně. Jako terapeutku ji vnímám jako top profesionálku, která “nemaže med kolem pusy”, ale velmi empaticky vede k jádru věci bez zbytečných omáček.
Petra ChmelařováLektorka hormonální jógy
Kurz se Soňou byla dobrá zkušenost, jak se dozvědět více o myšlenkách nejen svého partnera, ale i dalších rodičů podobně starých dětí. Přineslo mi to podnětné rady a myšlenky k přemýšlení. Vážím si otevřenosti všech účastníků kurzu a tím pádem hodnotím i autentičnost a skutečné sdílení všedních a mnohdy i nevšedních radostí a strastí života s dětmi a života v páru. V neposlední řadě bych ráda ocenila techniky, které Soňa využívala tak, aby to nebylo jen "statické povídání". Tyto techniky mi nabídly další inspiraci nejen pro práci s mými dětmi, ale i v mé praxi. Kurz jednoznačně doporučuji všem, co nechtějí být na rodičovství osamocení :-)." Děkuju Lucie
Lucie ČernohorskáKonzultantka Feursteinovy metody
Kurz RvP dal mne i mému muži mnoheé Za něj mluvit nemůžu a nechci, nicméně jsem měla príležitost sledovat, jak se přes počáteční řekla bych až nechuť se do něčeho takového poušťet (šlo o můj narozeninový dárek) setkání po setkání postupně otevíral, jihnul, prřbližoval sám k sobě.. až na konci sám od sebe vyžadoval další pokračování 🙂 Za me je tahle skutečnost víc než tisíc zaručeně přesvědčivých argumentů, proč se s partnerem k Soňe zapsat. Za mě osobně pohlazení na duši, ujištění, že má smysl hledat cesty a nástroje k lepší komunikaci se sebou, partnerem, dětmi, lidmi... A těch se mi dostalo nemálo 🙂  Kurz se Soňou je smysluplně strávený čas oděný do zábavného kabatku a doporučuju ho všem, kterým záleží na všech vztazích, kterých je člověk schopen. 
Anna a Jan Němcovi
Kurz se Soňou je opravdu přínosný, dozvíte se spoustu zajímavých náhledů na různé partnerské/výchovné situace. V bezpečném prostředí také lépe pochopíte jednání svého partnera/dětí/rodičů a především i jednání své! ..."AHA, tak PROTO!". Rázem se na svého partnera/děti/rodiče/sebe díváte úplně jinýma očima – s pochopením, překvapením, úžasem... Soňa je velmi empatická a bezprostřední lektorka, na jejím kurzu se rozhodně zasmějete a odnesete si mnoho praktických doporučení nejen v komunikaci ve vašem vztahu, také k výchově dětí a pochopení svého jednání. Váháte? Kurz Vám odpoví na otázku, co je klíčem k mužskému/ženskému srdci –                               já už to vím a vy... :)?! Díky Tereza
Tereza Suchanovápedagog, prodejce

Těším se na vás!