Problémy vylučování u dětí

Online beseda s rodiči a průvodci dětí

záznam ZOOMu

Pokud vás zajímá jak o tématu smýšlím, koukněte na toto video zdarma jako bonus k tématu: 

VIDEO K POTÍŽEMI S VYLUČOVÁNÍM ZDARMA, JAKO BONUS K TÉMATU

Milí rodiče a průvodci dětí. Když mne poprvé oslovila maminka,  před klistýrováním její dcerky. Byla jsem plna otázek sama v sobě. Ale zvládli jsme to. Příběh, který jsem si s touto maminkou prožila byl následující. 

🍀🍀🍀

Odpoledne mi přišel mail od vyděšené maminky. "Dobrý den, dostala jsem na vás doporučení od kamarádky. Jsem už totálně zoufalá a nevím co mám dělat. Tak ráda bych pomohla své dceři, ale nevím jak. Včera mne lékaři vyprovodili z ordinace. Byli jsme na druhém klistýru. Dcerce je 6 a museli jsme už jet. Nevěděla jsem zda se něco nemůže stát, když nekakala celý týden. Nenechali mě tam a já jsem plakala v čekárně a jen jsem slyšela, jak dcerka křičí. Pak jsem se jí celý večer omlouvala a slibovala ji, že už tam nikdy nepůjdeme. A je to tu. Obvodní lékařka mne varovala, že když nepůjdeme, tak se stane něco hrozného a já se bojím. Máme jít v pondělí. (mail přišel v pátek ráno). Prosím pomůžete nám."

🍀🍀

Znáte to? Znáte tento strach rodiče? Nebo jste při čtení mailu jen odsoudili matku, nebo jste odsoudili dotkory? Přidali se na něčí stranu? Hm? I to je možnost. Já vám v ZOOMu ukážu ještě jinou cestu. Nevíte o čem mluvím. Mluvím o řešení této situace. A v ZOOMu vám také prozradím jak jsme to udělali, že se v pondělí do nemocnice nemuselo. A jak jsme to udělali dál?

🍀

Ve 120 minutách odpovídat na vaše dotazy. Také se vás ptát. Promlouvá zde také zkušená maminka, která je u mne v péči, o tom jakou cestou zatím prošli. 

...

Tento ZOOM má 120 minut, hodina konzutlace u mne je za 1200,-. Za celý ZOOM zaplatíte 350,-. 

Po ZOOMu mi jedna z maminek napsala toto:

"Nevím jak to, ale hned další den po účasti na ZOOMu, se malý vykakal. Asi to uvolnění, nebo zklidnění. Vím, že je to ještě hodně práce a mnoho témat, ale již mám směr a klid hlavně v sobě. Díky Soňi."

Dívám se nahoru

Prosím pozorně si přečtěte následující body:

 • 1
  Ano, objednávám si záznam ZOOMu o potížích s vylučováním u dětí cenu 350,- s DPH
 • 2
  Ano, zkontroloval/a jsem všechny mnou uvedené údaje.
 • 3
  Po objednání vám přijde mail s potvrzením a dalšími informacemi.
 • 4
  V případě, že za vás hradí organizace, nezapomeňte uvést její fakturační údaje a váš mail pro komunikaci s vámi.

 

Nechť vše co se děje je k vašemu prospěchu. I to co bolí.

sOňa

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Potřebujete se zpetat?

info@sona-prochazkova.cz

REFERENCE:

“Velmi oceňuju tvoje reakce Soni, na nás - hodně vnímáš, co se v nás děje, pamatuješ si, kdo kdy na co jak zareagoval, co jak okomentoval, jaký měl dotaz (kolikrát i úplně na začátku kurzu). Dokážeš dát zpětnou vazbu na to, co se nám honí hlavou, co jak cítíme a pozitivně nás podpořit, nasměrovat do dalších kroků - a to přesně každému na míru (úplně to obdivuju!). Když bych použila tvoje slova, jsi na nás neuvěřitelně napojená 🙂 Jak už jsem zmínila při závěrečném setkání, oceňuju, jak máš vyladěnou spoustu faktorů ve svém osobním a rodinném životě. Je mi jasný, že to stálo hodně úsilí, energie a dlouholeté vědomé práce, která určitě nekončí. Je to obdivuhodné; máš můj respekt a zároveň jsi pro mě inspirací. Moc se mi na kurzu líbilo, že každé setkání bylo zároveň takovým malým divadelním představením. Hodně si díky tomu z tvého "výkladu" - tedy spíše představení - pamatuju (v kombinaci s flipcharty) a můžu se v mysli vracet k živým vzpomínkám - komentářům, povídání atd. Bylo moc fajn, že každé téma, které jsme probírali, bylo protkané zážitky a příklady nejen z tvého profesního, ale taky osobního a rodinného života - zase: díky tomu to bylo hodně názorné a motivační. Inspirující pro mě byly i ostatní páry, které se kurzu zúčastnily. Je neuvěřitelné, jak se některé věci dají do pohybu (tím správným směrem), když se člověk otevře a když mu souvislosti do sebe začnou zapadat jako mozaika 🙂”
Helena a Tomáš Stopkovimáma a táta co hledají odpovědi
Uvolnila jsem se a pochopila jsem jaké možnosti jako máma mám. A díky, že jsi mne neodsoudila hned po uvedení našeho příběhu. Bála jsem se. Díky za vše. Pomohlo mi to mnohé si ujasnit a už po první konzultaci se u nás doma s kakáním začali věci měnit. Nevím co bude dál, ale cítím se lehčí a vnímám, že se otevírá nová cesta a možnosti.
Zita maminka