Záznam besedy

Děti a emoce

Pokud vás zajímá, jak to vypadá na besedě společně s námi. Pokud vás zajímá, jak můžete pracovat s emocemi svých dětí a vlastně, pokud vás zajímá, jak to sami jako rodič máte s emocemi, které vám vaše dítě nabízí? Je to pro vás.

Milí rodiče, pedagogové a průvodci dětí. Máte někdy pocit, že nevíte, jak reagovat na dětské emoce. Přemýšlíte, jak své děti emočním projevům učit? Pak je toto video pro vás. 

V úvodu vysvětluji úplnou podstatu. To jak emoce fungují a proč dítě reaguje tak jak reaguje.

Dozvíte se, jak emoce souvisí s chováním a vším, co se děje v těle. 

🍀🍀🍀

Celých 150 minut nabitých informací. 

Proč je to vše důležité?

Mám zkušenost, že potlačování dětských emocí vede k agresivitě, blokům, nekomunikaci a ve výsledku k somatizaci. Tedy k psychosomatickým projevům. Pokud se to již děje, je potřeba tento stav řešit. 

Navíc děti, které nemohou přirozeně emoce projevovat, nemohou přirozeně ventilovat. Mozek těchto dětí je pak zatěžován více. Tím se pak dítě méně soustředí na školu, je roztěkané a často nevyužívá mozek kapacitu, kterou by mohl. 

🍀🍀

Často se děje v oblasti emočního chování tzv. generační přenos. Tedy to co nedokázali naši rodiče naučit nás, neumíme učit ani své děti. A nebo je naopak v této oblasti nadmíru chráníme. Ve videu získáte návod, jak si počít v situacích, které vás budou vytáčet. Jak si počít v případě, že má dítě již emoční záchvat. 

🍀

Ve videu odpovídám přímo na dotazy rodičů a průvodců dětí, kteří byli na besedě přítomni. Tedy zazní také mnoho příkladů z praxe a jejich přímá řešení. 

 

Prosím pozorně si přečtěte následující body:

 • 1
  Ano, objednávám záznam besedy na téma Děti a emoce za zaváděcí cenu 399,- s DPH
 • 2
  Ano, zkontroloval/a jsem všechny mnou uvedené údaje.
 • 3
  Po objednání vám přijde do mailu faktura, po jejím uhrazení obdržíte link na video. Které vám zůstane napořád.
 • 4
  V případě, že za vás hradí organizace, nezapomeňte uvést její fakturační údaje a váš mail pro komunikaci s vámi. Jedině tak vám přijde link na záznam besedy.
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

 

Nechť je vám beseda odpovědí na vaši otázku a pokud ne, napište mi.

sOňa

Potřebujete se zpetat?

info@sona-prochazkova.cz

REFERENCE

Na kurz Rodičem v páru:

“Velmi oceňuju tvoje reakce Soni, na nás - hodně vnímáš, co se v nás děje, pamatuješ si, kdo kdy na co jak zareagoval, co jak okomentoval, jaký měl dotaz (kolikrát i úplně na začátku kurzu). Dokážeš dát zpětnou vazbu na to, co se nám honí hlavou, co jak cítíme a pozitivně nás podpořit, nasměrovat do dalších kroků - a to přesně každému na míru (úplně to obdivuju!). Když bych použila tvoje slova, jsi na nás neuvěřitelně napojená 🙂 Jak už jsem zmínila při závěrečném setkání, oceňuju, jak máš vyladěnou spoustu faktorů ve svém osobním a rodinném životě. Je mi jasný, že to stálo hodně úsilí, energie a dlouholeté vědomé práce, která určitě nekončí. Je to obdivuhodné; máš můj respekt a zároveň jsi pro mě inspirací. Moc se mi na kurzu líbilo, že každé setkání bylo zároveň takovým malým divadelním představením. Hodně si díky tomu z tvého "výkladu" - tedy spíše představení - pamatuju (v kombinaci s flipcharty) a můžu se v mysli vracet k živým vzpomínkám - komentářům, povídání atd. Bylo moc fajn, že každé téma, které jsme probírali, bylo protkané zážitky a příklady nejen z tvého profesního, ale taky osobního a rodinného života - zase: díky tomu to bylo hodně názorné a motivační. Inspirující pro mě byly i ostatní páry, které se kurzu zúčastnily. Je neuvěřitelné, jak se některé věci dají do pohybu (tím správným směrem), když se člověk otevře a když mu souvislosti do sebe začnou zapadat jako mozaika 🙂”
Helena a Tomáš Stopkovimáma a táta co hledají odpovědi
Jak si mluvila o tom, že děti nás volají a mluví zcela jiným jazykem a jiným způsobem, tak mám pocit, že tomu už rozumím. Nejprve jsem moc nechápala jak mám pomoci, ale díky semináři mám jasnou představu. Díky moc.
Lenka Ambrožovámaminka a průvodkyně dětí