Video seminář

Syndrom vyhoření dítěte aneb obnova Bezpečí

v ČJ

 

 

Seminářem vás provedu já osobně. Očekávejte zkušenosti z mé praxe dětské, párové a rodinné psychoterapie. Osobní zkušenosti z mého života. To vše prolnuté mou zálibou v neurobioologii. Vše stravitelnou formou. 

Syndrom vyhoření dítěte aneb obnova Bezpečí  - webinář v ČJ

Kdo z vás mne zná, víte moc dobře, že jsem hodně pozitivní člověk a nerada šířím něco co by nebylo nosné.

I v tomto video semináři půjde o zásadní informace v této době.

Zjistíte jak pomoci dítěti, které může být dobou i traumatizováno.

Protože možná:

🍀 Vy nebo vaše děti, děti které doprovázíte na jejich cestě životem, vnímají nějaké ohrožení?

🍀 Děti se chovají jinak než obvykle? Jsou někdy i agresivní, nevyzpytatelné a vy už nevíte jak to udělat a co vlastně udělat?

🍀 Chtěli byste se dozvědět jak můžete svému dítku zajistit většíí pocit bezpečí?

 

Je zde právě pro vás seminář, který vám přistane přímo do vašeho emailu. Dozvíte se v něm 3 základní pilíře bezpečí člověka. Pilíře, které vám představím srozumitelnou formou a řeknu vám navíc prakticky jak je zapojit do života vašich dětí. 

Dozvíte se tu největší chybu, kterou jako rodiče a průvodci dětí děláme a jak je jednoduché ji napravovat.

 

Proč je to tak důležité? Pokud toto téma obcházíme a naše dítko je v úzkosti, strachu a prožívá nějaké životní změny, můžeme předejít jeho traumatizaci.

My sami nemusíme být zdrojem problému, ale i přesto se děti mohou ocitnout v krizi.

🧍🏻‍♀️ Rozvod

🏠 Změna školy

⏰ Ztráta člena rodiny

🧍🏻‍♀️ Nemoc

🏠 Narození sourozence

⏰ Nástup do  MŠ, aj.

Zajímá vás tedy jak na to? Dozvíte se to v asi dvou hodinách.

Objednejte si webinář na téma bezpečí za cenu 350,-. Tento seminář vás nasměřuje na vaše konkrétní kroky. Získáte inspiraci a vyznáte se v tom, kam se nyní vydat ve svém hledání dál. 

Tyto asi dvě hodiny semináře, vám ušetří několik hodin v terapii.

Odpovědi na nejzásadnější otázky, které mi diváci tohoto webináře poslali po premiéře semináře, najdete ve facebookové skupině Průvodcem dítěte zde. 

Jdete do toho se mnou? 

 • 1
  Ano, objednávám si webinář na téma Syndrom vyhoření dítěte aneb obnova Bezpečí v rozsahu cca 2 h, za cenu 350,- s DPH.
 • 2
  Ano, uvědomuji si, že jde o autorský materiál jehož šíření je sledováno programem.
 • 3
  Ano, zkontroloval/a jsem všechny mnou uvedené údaje.
 • 4
  Po objednání vám přijde do mailu faktura, po jejím uhrazení obdržíte vstup do webináře. Těším se na vaše zážitky a aha momenty z něj.
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Potřebujete se zpetat?

info@sona-prochazkova.cz

REFERENCE

Na on-line seminář paní Procházkové jsem narazila vlastně "náhodou" v době první fáze zavírání škol. A jsem za to neskutečně ráda. Hned první seminář mě velice zaujal, oslovil a okouzlil. Pracuji v přípravné třídě, kam dochází několik děti z dětského domova, ze sociálně slabších rodin, z odlišného sociokulturního prostředí... Webináře, které jsem u paní Procházkové absolvovala, mi pomohly najít nové způsoby práce s dětmi a poskytly "ujištění", že to co dělám, dělám dle svého nejlepšího vědomí a svědomí. 🙂 Jsem velice vděčná, že jsem dostala příležitost rozšířit si obzory a najít mnoho nových návodů a způsobů pro práci s dětmi (nejen) z přípravky. Takže znovu děkuji, děkuji, děkuji :), že jsem dostala příležitost být s paní Procházkovou v kontaktu. 🙂
Mgr. Lucie Pavelková Speciální pedagog
Kurz se Soňou je opravdu přínosný, dozvíte se spoustu zajímavých náhledů na různé partnerské/výchovné situace. V bezpečném prostředí také lépe pochopíte jednání svého partnera/dětí/rodičů a především i jednání své! ..."AHA, tak PROTO!". Rázem se na svého partnera/děti/rodiče/sebe díváte úplně jinýma očima - s pochopením, překvapením, úžasem... Soňa je velmi empatická a bezprostřední lektorka, na jejím kurzu se rozhodně zasmějete a odnesete si mnoho praktických doporučení nejen v komunikaci ve vašem vztahu, také k výchově dětí a pochopení svého jednání. Váháte? Kurz Vám odpoví na otázku, co je klíčem k mužskému/ženskému srdci - já už to vím a vy... :)?! Díky Tereza
Tereza SuchanováMaminka, pedagožka, prodejce