Video seminář

téma: Syndrom vyhoření dítěte - obnova jeho Bezpečí v ČZJ

 

 

Seminářem vás provedu já osobně. Očekávejte zkušenosti z mé praxe dětské, párové a rodinné psychoterapie. Osobní zkušenosti z mého života. To vše prolnuté mou zálibou v neurobioologii. Vše stravitelnou formou. 

Syndrom vyhoření dítěte aneb obnova Bezpečí  - webinář v ČZJ

Kdo z vás mne zná, víte moc dobře, že jsem hodně pozitivní člověk a nerada šířím něco co by nebylo nosné.

I v tomto video semináři půjde o zásadní informace v této době.

Zjistíte jak pomoci dítěti, které může být dobou i traumatizováno.

Protože možná:

🍀 Vy nebo vaše děti, děti které doprovázíte na jejich cestě životem, vnímají nějaké ohrožení?

🍀 Děti se chovají jinak než obvykle? Jsou někdy i agresivní, nevyzpytatelné a vy už nevíte jak to udělat a co vlastně udělat?

🍀 Chtěli byste se dozvědět jak můžete svému dítku zajistit většíí pocit bezpečí?

 

Je zde právě pro vás seminář, který vám přistane přímo do vašeho emailu. Dozvíte se v něm 3 základní pilíře bezpečí člověka. Pilíře, které vám představím srozumitelnou formou a řeknu vám navíc prakticky jak je zapojit do života vašich dětí. 

Dozvíte se tu největší chybu, kterou jako rodiče a průvodci dětí děláme a jak je jednoduché ji napravovat.

 

Proč je to tak důležité? Pokud toto téma obcházíme a naše dítko je v úzkosti, strachu a prožívá nějaké životní změny, můžeme předejít jeho traumatizaci.

My sami nemusíme být zdrojem problému, ale i přesto se děti mohou ocitnout v krizi.

🧍🏻‍♀️ Rozvod

🏠 Změna školy

⏰ Ztráta člena rodiny

🧍🏻‍♀️ Nemoc

🏠 Narození sourozence

⏰ Nástup do  MŠ, aj.

Zajímá vás tedy jak na to? Dozvíte se to v asi dvou hodinách.

Objednejte si webinář na téma bezpečí za cenu 350,-. Tento seminář vás nasměřuje na vaše konkrétní kroky. Získáte inspiraci a vyznáte se v tom, kam se nyní vydat ve svém hledání dál. 

Tyto asi dvě hodiny semináře, vám ušetří několik hodin v terapii.

Odpovědi na nejzásadnější otázky, které mi diváci tohoto webináře poslali po premiéře semináře, budou zveřejněny od 7.3. 2021 do 14 dnů, ve facebookové skupině Průvodcem dítěte zde. 

Jdete do toho se mnou? 

 • 1
  Ano, objednávám si webinář na téma Syndrom vyhoření dítěte aneb obnova Bezpečí v rozsahu cca 2 h, za cenu 350,- s DPH.
 • 2
  Ano, uvědomuji si, že jde o autorský materiál jehož šíření je sledováno programem.
 • 3
  Ano, zkontroloval/a jsem všechny mnou uvedené údaje.
 • 4
  Po objednání vám přijde do mailu faktura, po jejím uhrazení obdržíte vstup do webináře. Těším se na vaše zážitky a aha momenty z něj.
 • 5
  Ano vím, že si objednávám seminář v českém znakovém jazyce.
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Potřebujete se zpetat?

info@sona-prochazkova.cz

REFERENCE

Na on-line seminář paní Procházkové jsem narazila vlastně "náhodou" v době první fáze zavírání škol. A jsem za to neskutečně ráda. Hned první seminář mě velice zaujal, oslovil a okouzlil. Pracuji v přípravné třídě, kam dochází několik děti z dětského domova, ze sociálně slabších rodin, z odlišného sociokulturního prostředí... Webináře, které jsem u paní Procházkové absolvovala, mi pomohly najít nové způsoby práce s dětmi a poskytly "ujištění", že to co dělám, dělám dle svého nejlepšího vědomí a svědomí. 🙂 Jsem velice vděčná, že jsem dostala příležitost rozšířit si obzory a najít mnoho nových návodů a způsobů pro práci s dětmi (nejen) z přípravky. Takže znovu děkuji, děkuji, děkuji :), že jsem dostala příležitost být s paní Procházkovou v kontaktu. 🙂
Mgr. Lucie Pavelková Speciální pedagog
Kurz se Soňou je opravdu přínosný, dozvíte se spoustu zajímavých náhledů na různé partnerské/výchovné situace. V bezpečném prostředí také lépe pochopíte jednání svého partnera/dětí/rodičů a především i jednání své! ..."AHA, tak PROTO!". Rázem se na svého partnera/děti/rodiče/sebe díváte úplně jinýma očima - s pochopením, překvapením, úžasem... Soňa je velmi empatická a bezprostřední lektorka, na jejím kurzu se rozhodně zasmějete a odnesete si mnoho praktických doporučení nejen v komunikaci ve vašem vztahu, také k výchově dětí a pochopení svého jednání. Váháte? Kurz Vám odpoví na otázku, co je klíčem k mužskému/ženskému srdci - já už to vím a vy... :)?! Díky Tereza
Tereza SuchanováMaminka, pedagožka, prodejce

Potřebujete pomoc?

Napište mi na mujmail@seznam.cz nebo volejte na 123 456 789.

Jsme tu pro vás, rádi vám pomůžeme.