Rozhovory se zajímavými lidmi z mého oboru,

tedy z oboru dětské, párové a rodinné psychoterapie

Postupně vám představím rozhovory se zajímavými lidmi. Některé z nich budou v rámci uzavřené skupiny, neb se dotkneme citlivějších témat. Některé budou volně k shlédnutí a některé za poplatek, který využívám nejen k tlumočení pro neslyšící diváky.

Díky vám za váš zájem.

Když jsem si s Jirkou poprvé mluvila, zjistili jsme, že nás zajímá spousty podobných témat. Několik z nich bychom vám rádi nabídli. To proč jsem Jirku oslovila, byla jeho dlouholetá zkušenost s tématem strachu a meditací. Koupila jsem si jeho eBook. Jirka dokázal STRACH využít pro sebe a to učí  lidi kolem. Já se každodenně v této době setkávám jak u rodičů, pedagogů tak u dětí s nějakou obavou, často již tak velkou, že je paralyzuje. 

☕️ ☕️

Jirka již více než 15 let spojuje dva světy. Svět byznysu, kde vládne ego, srovnávání se a touha po penězích, a svět meditací, intuice a prožitkových technik. Dotýká se toho, jak se strachem a obavami pracovat vědomě a využít je jako své průvodce ve svém životním příběhu. Více o Jirkovi Součkovi: www.jirkasoucek.cz, kde si můžete přečíst i jeho články o vědomé práci se strachem a na Jirku se předem tak trochu "naladit" 🙂

Ve svém příběhu píše:

"Někde na pozadí se odehrávalo, že musím. Jenže mám strach. Ne, přece musím. Ale já se bojím! Haló, slyší mě někdo?!"

Na co bych se Jirky ráda v rozhovoru zeptala?
Na naše pravdy z dětství, které žijeme nyní v dospělosti.
Jek si vše zrcadlíme ve vztazích?
Strach a důvěra, jak se doplňují.
Proč je dobré hledat příčiny našeho chování a prožívání?
Očekávání versus realita, proč je dobré to řešit. 
A spousta dalších. Takže uvidíme jak to stihneme. 

Už se těším. Zajímá vás to také.
Vstupte do skupiny Průvodcem dítěte,

kde se rozhovor odehrává už od 15. 4. 2021 od 19:00